טלפון ליצירת קשר: 054-5566802

שירותי ניהול נכסים

שירותי ניהול נכסים במשרד נדלן מרכז

ניהול נכסים הוא חלק בלתי נפרד מהשירותים שמציע משרדנו. נכסים רבים שאותם אנו מתווכים שייכים לאותם הבעלים, ואנו מציעים להם חבילת שירותים מקיפה, מאיתור שוכרים ועד התפעול השוטף של הנכס. אם אתם בעלי בית, דירה, נכס מסחרי או אחר- אנו מזמינים אתכם לקבוע פגישה עם אחד מנציגנו על מנת לבדוק אילו שירותים יעזרו לכם לקצור את פירות הנכס תוך השקעת זמן ואנרגיה מינימאליים.

שירותי ניהול נכסים

מי משתמש בשירותי ניהול נכסים במשרדנו ?

עיקר הלקוחות המשתמשים בשירותים אלה של נדלן מרכז הם בעלי נכס או נכסים אשר לא יכולים (או לא רוצים) לתפעל את הנכס באופן שוטף, ומעדיפים לשכור את שירותינו על מנת לתחזק ולתפעל את נכסיהם באופן שיבטיח מקסימום תשואה תוך השקעת מינימום זמן ואנרגיה. לקוחות אלה מגיעים ממגוון החברה הישראלית וכוללים אנשים רבים אשר ירשו נכס או נכסים מבני משפחה שהלכו לעולמם ומחזיקים בעבודה שאינה בתחום הנדל"ן- הם אינם רוצים לעסוק בניהול נכסיהם במשרה מלאה, אך הם עדיין מעוניינים להרוויח מהם ולשמור על כשירותם.

קבוצת לקוחות נוספת שלה אנו מספקים שירותי ניהול נכסים היא בעלי דירות ובתים אשר עוסקים בנדל"ן ובניהול נכסיהם, אך הם אינם נמצאים בסמיכות גיאוגרפית לנכסים מסוימים. במקרים אלה אנו מספקים שירותים פרטניים לפי דרישותיהם, אשר כוללים בעיקר את תחזוקת הבניין, טיפול במצבי חירום וניהול ועד הבית, ומשאירים את השכרת הדירה או הבית, ניהול החוזים וגביית שכר הדירה לבעלי הנכסים.

מה כלול בחבילת שירותי ניהול נכסים ?

כאשר אנו מנהלים נכס של לקוח, אנו דואגים לכל צרכי הנכס מאלף ועד תו. למעשה- אנחנו מנהלים את הנכס כאילו היה שלנו, ודואגים לפרטים הקטנים ביותר: ניהול ועד הבית, שחרור סתימות, תחזוקה שוטפת ועוד. אנו עומדים בקשר עם הדיירים, ומשמשים עבורם כמקור לפניות בכל הקשור לתיקונים ומקרי חירום כגון הצפות, קצרים ועוד.

בנוסף על הניהול השוטף של הבניין ועמידה בקשר עם הדיירים, שירותי ניהול הנכסים במשרדנו כוללים מציאה וסינון של דיירים (תיווך), כמו גם טיפול בחוזי השכירות, גביית כספי שכר הדירה ועוד. חבילת השירותים שאנו מספקים ללקוחותינו הכוללת השכרת דירות, מכירת דירות חדשות וכל הקשור לניהול הנכס נותנת שקט נפשי ומבטיחה שההתעסקות היחידה עם הנכס תהיה להפקיד את הכנסותיכם אחת לחודש.

מהן עלויות השירות ?

תמחור שירותי ניהול נכסים במשרדנו מתבצע באופן פרטני לפי צרכי הלקוח, כמות נכסיו ואורך החוזה בו מעוניין הלקוח. באופן טבעי, ככל שכמות השירותים אותם מבקש הלקוח גדלים, כן עולה המחיר. היוצא מן הכלל במקרים הללו הוא במקרים בהם הלקוח מבקש את שירותנו למספר נכסים- אז ניתנים שירותים מסוימים כמתנה מאיתנו. כמות הנכסים לניהול משפיעה אף היא על הצעת המחיר: ככל שעולה מספר נכסי הלקוח אותם אנו מתבקשים לנהל, כך יורדות העלויות לנכס. התמחור במשרד נדלן מרכז שירותי נדל"ן הינו לפי נכס ושירותים (ולא לפי מטרים רבועים או גובה דמי השכירות- כפי שנהוג במשרדים רבים), וזהו רק יתרון אחד ששירותי ניהול נכסים במשרדנו מציע ללקוחות.

הזמינו שירותי ניהול נכסים עוד היום

אם ברשותכם נכס שאתם מרגישים שאינו מגשים את תשואתו המקסימאלית, התקשרו לקבוע פגישה עם נציגנו עוד היום. ברוב המקרים, העלויות הכרוכות בשירותי ניהול נכסים מתקזזות עם תוספת הרווח המגיעה עם ביצוע העבודה על ידי איש מקצוע. אנו זמינים כל יום במהלך השבוע משעה תשע בבוקר עד שבע בערב ונשמח להיפגש עמכם במשרדנו או במיקום אחר לנוחיותכם, אז התקשרו עוד היום ותנו לנו לעזור לכם להפיק את מלוא התועלת הכלכלית מנכסיכם.