טלפון ליצירת קשר: 054-5566802

דירות חדשות

נדלן מרכז – דירות חדשות

דירות חדשות הן אחד מתחומי ההתמחות העיקריים של חברת נדלן מרכז. אנו עובדים עם הקבלנים המובילים בארץ על מנת לספק לאזרחי ישראל יחידות דיור איכותיות במחירים הנמוכים בשוק, ובשנים האחרונות בנינו (בתמיכה של משרד התשתיות, משרד האוצר, והמועצות המקומיות) מגוון של דירות, קוטג'ים ווילות ביישובים חדשים ומתחדשים בכל רחבי הארץ. בקניית דירות חדשות, לקוחותינו יודעים שהם מקבלים לידם מוצר ברמת גימור גבוהה שנבנה על ידי מיטב בעלי המקצוע – שלא נעשה בו שימוש ושלא נגרם לו נזק.

דירות חדשות

מה היתרון בקנייה של דירות חדשות ?

ישנן 2 סיבות עיקריות בגללן שווה לקנות דירות חדשות. הראשונה היא שכיום ישנה בעיה בשוק הדירות במדינת ישראל: שטחי הבנייה ביישובים המרכזיים בארץ (מחיפה ועד באר שבע) מוצו כמעט עד תום, ועל כן מחירי הדירות הקיימות בערים אלה מרקיעות שחקים ואין מקום (פיזית) לבנייה של יחידות דיור חדשות. על מנת לפתור את הבעיה, ולספק פתרון דיור לאלפי אזרחים, ממשלת ישראל החליטה להקצות שטחים בקרבת הערים הגדולות לטובת יחידות מגורים, תוך שיפור התשתיות ותחבורה לשכונות החדשות ומתן תמריצים כלכליים לקבלנים ורוכשי הדירות. בנוסף ישנם פינוי בינוי וגם קבוצת רכישה כאופציה לקניית דירה חדשה וכתוצאה מכך, אנשים כיום יכולים לקנות דירות חדשות במחירים שהם נמוכים באופן משמעותי מבערים.

היתרון השני הוא שדירות אלה הינן טובות גם בתור דירות להשקעה ותמיד תוכלו על מנת להקל על עצמכם להשתמש החברה שנותנת שירותי ניהול נכסים . גידול האוכלוסין במדינת ישראל, יוקר המחיה, והשיפור בתשתיות התחבורה יוצרים מצב בו בעוד מספר שנים לא ישתלם יותר לדיירים להשכיר בית או דירה בערים הגדולות- וכתוצאה מכך אנו צפויים לראות "נדידה" של תושבים רבים לערים ועיירות אשר בהן ניתן להשכיר דירות במחירים נמוכים בלי לפגוע ביכולת להגיע למקום העבודה. ניתן לראות את הטרנד הזה בפעולה במקומות כמו נתניה וראשל"צ, בהם נבנו אלפי יחידות אשר משכו וממשיכים למשוך אליהן תל-אביבים רבים. בקניית דירה חדשה כנכס להשקעה, דיירים נהנים מדירה שיכולה להניב רווחים כבר מרגע האכלוס.

איך קונים דירות חדשות ?

דירה חדשהישנן מספר דרכים לקנות דירות חדשות, אך אנו ממליצים לכם להתחיל את התהליך בתיאום פגישה עם אחד מנציגינו. חברת נדלן מרכז נמצאת בעיצומם של מספר פרויקטים במקומות שונים בארץ, ואחד ממנהלי תיקי הלקוחות במשרדנו יעזור לכם לבחור אזור בו אתם מעוניינים לגור. במהלך שיחה זו נראה לכם את כל המידע הטכני המקדים על הדירות הרלוונטיות: תמונות, מפרטי הדירה, תרשימי הדירה, עלויות, חינוך ושירותים אזרחיים באזור, נגישות תחבורתית ועוד. לאחר שהחלטתם אילו מבין הדירות מעניינות אתכם, נקבע עמכם מועד שבו ניפגש בשטח על מנת לראות את הדירות עצמן.

הפגישה בשטח היא חשובה ביותר! בעוד שתמונות ומפרטי הדירה נותנים מידע חשוב על הנכס, ברבים מבניינינו ישנן מספר דירות למכירה- לעיתים עם אותו המפרט והעיצוב- ובפגישה זו מתרשמים הלקוחות מתחושת הכניסה והשהיה בדירה. אם ישנן מספר דירות זהות באותו המבנה, נעבור איתכם בכולן על מנת שתוכלו להחליט באיזו אתם מרגישים הכי "בבית". לאחר שבחרתם את הדירה בה אתם מעוניינים, ניתן לכם את המסמכים הנדרשים על מנת שתוכלו להציגם בפני עורך דין, ושעליהם אתם נדרשים לחתום על מנת להתחיל בהליך קניית הדירה.

שאר ההתנהלות בקניית דירה חדשה הוא זהה לזה בקניית דירה משומשת, ונעשית בתיאום מול הבנק, עורך דינו של הקונה, ועורכי הדין של חברתנו. אנו שמחים לעזור בכל ההיבטים המשפטיים של תהליך הרכישה, והצוות המשפטי בחברה לוקח על עצמו את מרב התהליכים וההסדרים האפשריים על מנת להקל עליכם את תהליך קניית הדירה.